Jak „Kubuś” znalazł się na „Madagaskarze” – …czyli kilka słów o tym, jak to się zaczęło

Od samego początku naszym pragnieniem było stworzenie miejsca, które będzie wypełnione dziecięcą radością i uśmiechem. Kierując się ogromną pasją do dzieci, już w 2005 roku stworzyliśmy pierwszą w Otwocku salę zabaw. Miejsce to, znane mieszkańcom pod nazwą „Kubuś”, zyskało ogromną sympatię zarówno dzieci, jak i rodziców. Przez lata działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży rozrywki dla dzieci. Nie poprzestajemy jednak na tym i stale się rozwijamy i doskonalimy. Od 2016 roku sala „Kubuś” zmieniła nazwę na „Madagaskar” i stała się tym samym częścią sieci sal o tej samej nazwie. Jesteśmy przekonani że budowana przez nas marka reprezentuje obecnie najwyższy standard bezpiecznej i dobrej zabawy!


Sala zabaw Madagaskar – miejsce pełen radości!

Sala zabaw Madagaskar w Otwocku to miejsce, które oferuje radość, swobodę oraz niezapomniane chwile dla dzieci do lat 12. Niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz, u nas zawsze gwarantujemy ciepłą atmosferę i idealne okoliczności do wszelakiej zabawy! Tę dziecięcą przestrzeń stworzyliśmy w taki sposób, by zapewnić dzieciom zarówno doskonałą zabawę, jak i wszechstronny rozwój psychomotoryczny.


Kreatywni animatorzy

W naszym zespole mamy profesjonalnych animatorów, którzy posiadają przygotowanie do pracy z dziećmi. Są to osoby, które oprócz gier i różnych zabaw, zapewnią maluchom różnorodne formy aktywności ruchowej, plastycznej, muzycznej i edukacyjnej.


Najlepsza rozrywka dla najmłodszych

Przygotowaliśmy niezapomniane atrakcje dla wszystkich dzieci! Posiadamy zjeżdżalnie, tunele, basen z kolorowymi kuleczkami, gry zręcznościowe, specjalne konstrukcje do zabawy. Aby zapewnić dzieciom wyjątkową oprawę ważnych dla nich dni, udostępniamy również miejsce, gdzie mogą odbywać się imprezy i przyjęcia okolicznościowe, takie jak np. urodziny.

sala zabaw

Szczególną wagę przywiązujemy do:

  • wykwalifikowanej kadry opiekunów,
  • bezpieczeństwa wszystkich dzieci,
  • dobrej atmosfery, dzięki której każde dziecko poczuje się swobodnie.


Zobacz ofertę naszej sali zabaw!

Oferta sali